Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bravaoil/public_html/v1/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2851

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bravaoil/public_html/v1/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2855

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bravaoil/public_html/v1/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Hakkımızda – BravaOil
Scroll to top

Hakkımızda

1997 yılından beri madeni yağlar ve son 10 yıldır nano teknoloji ile üretilen yakıt ve yağ katkılarının araştırılması ve geliştirilmesi konularında faaliyet gösteren Özdoğanlar Group, üstün nitelikli ve farkındalık oluşturan ürünleri ile sektörün bilinen ve önde gelen firmaları arasındadır.

Dünyanın lider yağ firmaları ile yaptığı ikili anlaşmalar ve kurduğu ticaret köprüleri ile nitelikli yağ alanında önemli bir tedarikçi durumunda olan Özdoğanlar Group Çin’in en büyük firması olan SINOPEC’in Türkiye distribütörüdür. Ayrıca Belçika merkezli SUNOCO firmasının 14 yıl boyunca (2012 yılına kadar) Türkiye distribütörlüğünü yapmıştır. Özdoğanlar Group kendi tesislerinde tescilli markası olan BRAVA için Nanoteknoloji ile üretilen katıklar, antifriz, cam suyu vb. birçok ürünlerin üretimini ve Gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında kendi geliştirdiği formül, reçete ve uygulamalar sonucu geliştirilen BRAVA Madeni Yağlarının ambalajlamasını yaptıran Özdoğanlar Group ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile işletmelerin çözüm ortağı olan Özdoğanlar Group, sürekli gelişim prensibi ile yatırımlarını sürdürmektedir. İstanbul Hadımköy’de 2000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında üretimlerini yapmaktadır.

Pek çok test ve araştırmayı AR-GE departmanı bünyesinde kurduğu kendi laboratuarında yapan Özdoğanlar Group, Yüksek nitelikli ürün imalatı hedefi ile çalışmalarının sürdürmektedir.

Yurt genelinde yayılmış bayi ağını geliştirmeye devam eden Özdoğanlar Group, sağlam adımlarla büyümeye devam etmektedir. Özdoğanlar Group bugün olduğu gibi gelecekte de kaliteli ürün ve kusursuz hizmetin adresi olacaktır.

MARKALARIMIZ

T1 NANOTECH “GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ”

Özdoğanlar Grup olarak 2005 yılından bu yana nano teknoloji alanında yakıt ve yağ teknolojilerinin araştırılması, geliştirilmesi ve ülkemizin hizmetine sunulması amacı ile oluşturulan T1 nanotech markası bugün 14 yılı geride bırakarak, milyonlarca insana ulaştırılmış ve müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Elde etmiş olduğu bu büyük başarı sayesinde akaryakıt katkıları piyasasında yeni bir segment  oluşturmuştur. T1 nanotech markası onlarca taklit ürününe rağmen, taklit edilemeyen yüksek teknolojisi ile bu segmentin yegane, en kaliteli ve en çok satan markasıdır. T1 nanotech (yakıt tasarrufu, güç ve performans artı sağlayan, kalite odaklı) benzersiz ürünlerini her geçen gün geliştirerek, ürün çeşidini arttırmaktadır. Ürünlerimizin temel özelliklerinden biri de dünyanın en yeni teknolojileri ile kullanıcılarımıza yönelik maksimum faydayı,beklentilerinin üzerinde bir memnuniyet ile sunmaktadır.

Çok özel tanışma indirimleri ve güncel kampanyalarımızı yayınladığımız T1NANOTECH mağazamızı ziyaret ettiniz mi ?

KALİTENİN GARANTİSİ ve USTALARIN TERCİHİ

1997 yılından beri uluslararası alanda, sentetik ve mineral yağlar konusunda uzun yıllara dayanan AR-GE ve saha tecrübesi ile BRAVA, daha fazla müşteri ve servis memnuniyeti sağlayarak, farkındalık oluşturacak ürünler üzerinde çalışmaktadır. BRAVA olarak; Kalite, Güvenilirlik ve Devamlılık esas alınarak doğru ve zengin bir ürün çeşidi, kişiye, servise veya kuruma özel bir hizmet bütünlüğü ile sunulmaktadır. Brava olarak özellikle yeni teknolojiler konusunda AR-GE’miz sayesinde DPF uyumlu ve eksiltme önleyici özel formüllere sahip ürünler geliştirmiş ve yüksek müşteri memnuniyeti elde edilmiştir. Yüksek kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı motor, şanzıman, endüstriyel yağlar, antifriz, fren hidroliği, cam suyu gibi birçok ürün geliştirmekte ve dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmektedir.

 

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

STANDARTLARIMIZ

                

YARININ TEKNOLOJİLERİ BUGÜNÜN ARAÇLARINA...

Tüm test sonuçlarından başarıyla çıkan ürünlerimizle tanışmak için;